10 +  Письмо редактору

Бледский замок: екскурсії, експозиції, точна адреса, телефон


Бледский замок Бледский замок (Блед, Словенія) – історія, пам’ятки, експозиції. Точна адреса, телефон, вартість вхідних квитків. Місцеві легенди і привиди. бледский замок в словении Бледский замок в Словенії дорога к бледскому замку Дорога до Бледскому замку бледский замок, двор Бледский замок, двір бледский замок, строения в верхней части замка Бледский замок, будови у верхній частині замку бледский замок, колодец в нижнем внутреннем дворе Бледский замок, колодязь у нижньому внутрішньому дворі башня крепости замка на озере блед, словения Вежа фортеці замку на озері Блед, Словенія вид на замок озера блед, словения Вид на замок озера Блед, Словенія вид на замок, озеро блед, словения Вид на замок, озеро Блед, Словенія виды замка на озере блед, словения Види замку на озері Блед, Словенія крепостные стены замка на озере блед, словения Кріпосні стіни замку на озері Блед, Словенія хранение вина в крепости на озере блед, словения Зберігання вина у фортеці на озері Блед, Словенія

Бледский замок – один з найдревніших замків Словенії. Він стоїть на самій вершині високої кручі на березі мальовничого Бледского озера. Архітектура замку, яка з часом набула рис епохи бароко, все ще зберігає в собі сліди більше ранніх романського і готичного стилів. Зважаючи на особливості ландшафту замок має два внутрішні двори, що знаходяться на різних рівнях і сполучених сходами. Одна з найцікавіших замковых будівель – каплиця, розташована у верхньому внутрішньому дворі. Споруджена в 16 столітті, вона являла собою яскравий зразок готичного архітектурного стилю, але після реконструкції 1700 р. набула явних барочних рис. Тоді ж на внутрішніх зведеннях каплиці з’явилися фрески, що збереглися до наших днів. Її стіни прикрашають портрети імператора Генріха II і його дружини Кунигунды Люксембурзької.

  Ла-Фуэрса: опис, історія, пам'ятки, точна адреса


Проте туристів зі всього світу сюди тягнуть зовсім не древні стіни і навіть не експозиції історичного музею, що розташувалися в цих залах.

З оглядового майданчика Бледского замку відкривається шикарний вид на озеро і гори, особливо прекрасний у світанкових або західних променях сонця.

Трохи історії

Колись, більше тисячі років назад, на цьому місці височіла самотня вежа, побудована в романському стилі. Тоді воно носило назву Фельдес, а її власником був імператор Генріх II, замок, що віддав, в користування бриксенскому єпископові Альбуину. В середні віки тут були зведені надійні кріпосні стіни, а по їх кутах виросли вежі. Відтоді до наших днів збереглася хіба що готична арка, через яку відвідувачі потрапляють всередину. Свій сучасний вигляд замок придбав на початку 16 століття. Тоді він сильно постраждав в результаті землетрусу, а потім був повністю відновлений.

У різні роки замкові будівлі використовувалися для оборони, житла і огляду околиць, а в роки Другої світової війни тут навіть знаходилася ставка німецьких військ. Проте замок ніколи не служив резиденцією високопоставлених осіб. Можливо саме тому тут немає ні розкішних залів, ні яких-небудь особливо аристократичних предметів інтер’єру.

  Популярні пам'ятки Сарагоси (Іспанія), що подивитися в Сарагосі


Починаючи з кінця 19 віків Бледский замок переходив від одного власника до іншого, поки, нарешті, не був переданий до рук держави. Після пожежі 1947 р. тут провели масштабну реконструкцію і відкрили історичний музей. У його експозиції представлені зброя, обладунки, одяг і предмети побуту, що відносяться до різних епох.

Що подивитися

Сам по собі Бледский замок представляє інтерес для тих, кого надихає епоха Середньовіччя. Ледве ви пройдете крізь готичну арку і опинитеся у внутрішньому дворі, ваша уява послужливо домальовує хоробрих лицарів і прекрасних дам, що прогулюються уздовж величних стін. Насолодившись цими враженнями і оглянувши архітектуру замкових будівель, можна сміливо вирушати в історичний музей. Його експозиція повідає усім охочим історію Бледа з моменту появи перших поселень і до наших днів.

Окрім музею, на території замку є ще декілька цікавих пам’яток. Приміром, старовинна друкарня, каплиця і колодязь, розташований у нижньому дворі. Але особливий інтерес представляє замкова кузня. Тут ви не лише постежите за роботою майстра, але зможете самі потримати в руках молот і навіть викувати сувенірну монету.

  Меморіальний комплекс "Цицернакаберд" : опис, історія, пам'ятки, точна адреса


Ще одна пам’ятка Бледского замку – винний льох, спустившись в який ви побачите, як вино розливають по пляшках прямо з бочок. Справжні поціновувачі можуть власноручно наповнити пляшку і забрати її з собою в якості сувеніра, отримавши сертифікат про походження вина із справжнім сургучним друком.

Після огляду усіх красот Бледского замку неодмінно загляньте на оглядовий майданчик, адже більшість туристів приїжджають сюди тільки заради шикарного виду, що відкривається з неї, на озеро і околиці. Естетичне задоволення можна доповнити чашкою кави і тістечком.

Корисна інформація яка вам згодиться

Бледский замок розташований на березі однойменного озера недалеко від містечка Блед.

Адреса: Блед, Grajska cesta. Веб-сайт

Час роботи : з листопада по березень: 8:00-18:00, з квітня по 14 червня: 8:00-20:00, з 15 червня по 15 вересня: 8:00-21:00, з 16 вересня по 31 жовтня: 8:00-20:00.

Вхід: 11 EUR; для студентів – 7 EUR; для дітей до 14 років – 5 EUR. Ціни на сторінці вказані на березень 2019 р.

  Хмарочоси Wangjing SOHO : опис, історія, пам'ятки, точна адреса© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap