10 +  Письмо редактору

Будинок-музей Симона Болівара в Каракасі: експозиції, адреса, телефони, час роботи, сайт музею


Будинок-музей Симона Болівара в Каракасі Будинок-музей Симона Болівара в Каракасі (Каракас, Венесуела) – експозиції, час роботи, адреса, телефони, офіційний сайт. дом-музей симона боливара в каракасе Будинок-музей Симона Болівара в Каракасі

У історичній частині Каракаса в старовинному колоніальному районі стоїть скромний непомітний будиночок, знайомий між тим чи не кожному жителеві столиці. У цьому будинку, нині відомому як Будинок-музей Симона Болівара, в далекому вісімнадцятому столітті народився великий революційний діяч, національний герой Венесуели. Симон Болівар – лідер війни за незалежність іспанських колоній в Америці – дуже шанована в країні особа. Національним конгресом Венесуели сеньйор Болівар проголошений Визволителем.

У будинку збереглися антикварні скрині, столи, м’які стільці і декоровані дзеркала – усе, що оточувало сім’ю Визволителя за життя.

Будинок Болівара побудований в колоніальному стилі з фактурної червоної цеглини. Зовні непримітна одноповерхова будова має дуже оригінальне планування з внутрішнім двориком і широкими коридорами. По центру дворика стоїть кам’яна купіль, в якій хрестили Болівара. А навколо неї ростуть важкі пальми в горщиках.

  Рона - Альпи, Франція - міста і райони, екскурсії, пам'ятки Роны - Альп


З 2002 р. Будинок-музей Симона Болівара визнаний національним пам’ятником Венесуели.

Внутрішнє убрання Музею Болівара куди багатіше. У будинку збереглися антикварні скрині, столи, м’які стільці і декоровані дзеркала – усе, що оточувало сім’ю Визволителя за життя. Особливо вражають дрібні деталі – дамаські штори, люстри і золоті карнизи. Очевидно, що у будинку проживали аристократи.

Основні локації музею – спальня (безпосереднє місце народження Симона) і кабінет. Ці кімнати прикрашені дорогими витворами мистецтва Тито Саласа – картинами і фресками, що зображують героїчні битви і сцени з життя Болівара. Тут збереглися і особисті речі венесуельського героя : дитячі сувеніри, щоденники, документи, мундир, зброя і інші пам’ятні предмети.

Трохи збоку від Будинку-музею Симона Болівара знаходиться ще один музей в його честь. Експозиція музею “Боливариан” оповідає про колоніальний період і незалежність Венесуели. Серед експонатів – зброя, ордени, прапори, особисті речі і одяг Симона Болівара. Яскрава частина колекції – виставка венесуельського одягу колоніального періоду. Стіни музею вінчають інформаційні плакати, що оповідають про життя і діяльність національного героя.

  Що подивитися на Пхукеті: храми, парки розваг і екзотичні пам'ятки


Втім, інформація про справжнє родовище Симона Болівара дуже сумнівна. Так, деякі дослідники стверджують, що Визволитель народився зовсім не в Каракасі, а в куди скромнішому містечку Сан-Матео. Але для венесуельців це не має особливого значення: будинок Болівара має потужне символічне значення і зовсім не потребує фактів.

Корисна інформація яка вам згодиться

Будинок-музей Симона Болівара розташований в історичному центрі Каракаса на маленькій вуличці Сан-Хасинто навпроти Плаза Эль Венецолано. Він знаходиться між станціями метро Capitolio і La Hoyada. Поряд з ним, буквально в сусідній будівлі, розташований музей “Боливариан”.

Адреса: Venezuela, Caracas, Esquinas de San Jacinto a Traposos.

Телефон: +58 (212) 541-25-63.

Час роботи : щодня з 8:00 до 16:00.

Вхід вільний.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap