10 +  Письмо редактору

Фрауэнкирхе в Мюнхені: опис, історія, фото, точна адреса


Фрауэнкирхе в Мюнхені Фрауэнкирхе в Мюнхені (Німеччина) – опис, історія, розташування. Точна адреса і веб-сайт. Відгуки туристів, фото і відео. фрауэнкирхе в мюнхене Фрауэнкирхе в Мюнхені фрауэнкирхе в мюнхене, одна из башен Фрауэнкирхе в Мюнхені, одна з веж фрауэнкирхе в мюнхене, портал Фрауэнкирхе в Мюнхені, портал фрауэнкирхе в мюнхене, интерьер Фрауэнкирхе в Мюнхені, інтер’єр вид на фрауэнкирхе в мюнхене Вид на Фрауэнкирхе в Мюнхені фрауэнкирхе, мюнхен Фрауэнкирхе, Мюнхен

Головний храм Мюнхена і неодмінна домінанта його архітектурного вигляду, Собор Пресвятої Діви Марії, що називається частіше Фрауэнкирхе, – прекрасний зразок готичної архітектури і один з самих шанованих соборів Німеччини. Його дві дзвіниці, увінчані критими темно-зеленою жерстю куполами, возносяться над містом на небувалу висоту – 99 м, а протяжний неф з двосхилим черепичним дахом дуже нагадує Ноїв ковчег. Усередині – ліс білосніжних колон, що сходяться в нервюрные арки, велику кількість пам’ятних плит (у тому числі від двох останніх Пап), дивовижні вітражі і красиві барельєфи. Любителі містичних історій приходять у Фрауэнкирхе для того, щоб на власні очі побачити відбиток ноги диявола – будівництво собору оповите найнеймовірнішими легендами.

“Слід диявола” – темний відбиток чоловічого черевика в мармуровій плиті собору Фрауэнкирхе.

  Як дістатися до Сплита: на літаку, потягу, автомобілі або автобусі


Трохи історії

Собор Фрауэнкирхе був закладений в 1468 р. за наказом герцога Сигизмунда, роботами керував архітектор Йорг фон Хальсбах. З міркувань економії і зважаючи на недостатні запаси місцевого каменю храм будувався з цеглини. Коли в 1479 р. засоби все ж вичерпалися, будівництво продовжилося по особистій індульгенції папи Сикста IV. Дзвіниці собору були закінчені в 1488 р., проте простояли без покрівлі аж до 1525 р., причиною чому явилися усі ті ж фінансові труднощі. В результаті вежі перекрили такими впізнанними сьогодні зеленими сталевими куполами в стилі Ренесансу, узявши за основу форму Куполу Скелі в Єрусалимі. У 1494 р. собор був освячений і сьогодні, як і 5 століть тому, приймає численних прихожан. До речі, його місткість – 20 тис. чоловік, тоді як населення Мюнхена в 16 столітті дорівнювало 13 тис. В роки Другий світовий храм серйозно постраждав і повністю відновив архітектурні втрати лише в 1994 р.

Що подивитися

Вежі Фрауэнкирхе видно практично з будь-якої точки Мюнхена, частково завдяки тому, що в місті законодавчо заборонено будувати будівлі вище. Оцінити монументальний вигляд собору найзручніше здалека, оскільки зблизька він порядно затиснутий історичною забудовою. У конструкції храму відмітно буквальне усе: 109-метровий неф, перекритий яскраво-червоним двосхилим дахом, монументальні дзвіниці і виграшний контраст їх зелених куполів, а також в цілому занадто округлий, “м’який” для готики зовнішній вигляд.

  Пляж Гюмбет - інформація, опис, відгуки і фото пляжу


Усередині відвідувача зустрічає справжній ліс білосніжних колон, що переходять вгорі в перехрестя декоративних арок. Незважаючи на фактичну велику кількість вікон, багато хто з яких прикрашений чудовими вітражами, вони майже не видно за колонами. Легенда свідчить, що архітектор собору уклав угоду з дияволом, щоб той не заважав його будівництву. Натомість архітектор пообіцяв побудувати храм без вікон. На підтвердження цієї незвичайної угоди будь-який охочий може упевнитися в “сліді диявола” – темному відбитку чоловічого черевика на порозі собору. Неодмінно варто побачити і мармуровий кенотаф імператора Луї IV, цікавий своїми майстерними скульптурами.

На вежах собору розташовується ансамбль з 10 дзвонів, відлитих в період з 14 століття по наші дні. Найважчий дзвін – Сюзана – датується 1490 р. і визнається одним з найбільших у Баварії.

Корисна інформація яка вам згодиться

Адреса: Мюнхен, Frauenplatz, 1.

Час роботи : з суботи по середовище з 7:00 до 19:00, в четвер – до 20:30, в п’ятницю – до 18:00. Має сенс послухати уранішню месу в 9:00, щоб насолодитися особливою атмосферою храму.

  Цікаве в Стамбулі


Вхід безкоштовний, вітаються пожертвування.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap