10 +  Письмо редактору

I amsterdam City Card : детальна інформація про музейну карту Амстердама


Музейна карта Амстердама I amsterdam City Card : музейна карта Амстердама – де купити, які бувають, скільки коштує. Поради експертів і відгуки туристів про I amsterdam City Card.

Амстердам, як і багато інших європейських столиць, пропонує туристам карти, що дозволяють заощадити при відвідуванні музеїв і переміщенні по місту, а також отримати знижки в ресторанах, кафе, театрах і т. д. У столиці Нідерландів є офіційна карта I amsterdam City Card, яка діє з 1966 р. і дає мандрівникам можливість максимально ефективно провести час в поїздці і насолодитися відпочинком.

Опції

Музейна карта надає право безкоштовного входу у більше, ніж 60 закладів міста. Серед них – Музей Ван Гога, Рейксмузеум, Музей Рембрандта, науковий центр NEMO, зоопарк і багато інших місць : як відомі на весь світ, так і менш популярні. Крім того, у вартість входять прогулянка по каналах на катері (різні маршрути), тур по футбольному стадіону Амстердам Арена, відвідування млинів в передмісті Зансе-Сханс і інших пам’яток.

Власники карти можуть упродовж її дії безкоштовно їздити в денний і нічний час на громадському транспорті: автобусах, трамваях і метро.

  Кефалония, Греція - відпочинок, пляжі, туризм Кефалонии


Приміські потяги, включаючи електричку в аеропорт, не входять у вартість квитка. На оф. сайті I amsterdam City Card (на англ.) є інформація про проїзні квитки, які допоможуть заощадити в подорожах по регіону.

Ще більше плюсів

Додатковим бонусом стають знижки і подарунки, які туристи отримують при відвідуванні ресторанів, кафе, магазинів, театрів, концертів і інших заходів. Також в комплект I amsterdam City Card входить безкоштовна детальна карта міста.

Спеціального сити-пасс для дітей в Амстердамі немає, але основний квиток включає багато можливостей для малюків і підлітків.

Де купити

Зручно купувати карту онлайн, на оф. сайті I amsterdam City Card (на англ.). Це дає можливість не витрачати час після приїзду, а також отримати знижку, яку час від часу пропонує онлайн-система бронювання.

Крім того, можна придбати сити-пасс на місці, в магазині Visit the I amsterdam на Центральному ж/д вокзалі, в кіоску Visit Amsterdam в зоні прибуття аеропорту або в інформаційному центрі за адресою Stationsplein, 10.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap