10 +  Письмо редактору

Пляж “Рипалс-бей” – інформація, опис, відгуки і фото пляжу


Пляж “Рипалс-бей” Пляж “Рипалс-бей”, (Гонконг, Китай) – розташування, опис, час роботи, розваги і інфраструктура. Корисні поради і Корисна інформація яка вам згодиться.пляж рипалс-бей Пляж Рипалс-бей

Пляж “Рипалс-бей” знаходиться на півдні Гонконгу, в найпрестижнішому його районі. Уздовж пляжу тягнеться набережна, а за нею – хмарочоси. У центрі одного з будинків зяє величезна діра розміром в декілька поверхів. Вона призначена для дракона, який за легендою спускається з гір до моря.

Південно-китайське море чисте і тепле – температура води не опускається нижче +16 °С. Пісок – ясно-жовтий, дрібний, вхід неглибокий, що важливо для відпочинку з дітьми. На пляжі є спортивні і ігрові майданчики, лежаки і парасольки, роздягальні і душові кабінки, користуватися якими можна абсолютно безкоштовно.

Щоб зайнятися дайвінгом і снорклингом, треба від’їжджати чимдалі від берега. Усе необхідне устаткування, яхту або пліт можна орендувати тут же на пляжі. Попри те, що в затоці багато різних риб, є навіть акули, боятися їх не варто – зона для купання обгороджена дрібною сіткою по усьому периметру.

  Міська стіна Таліну : опис, історія, пам'ятки, точна адреса


Назву бухта дістала по імені корабля HMS Repulse, який захищав англійські судна, що йшли в Китай, від нападу місцевих піратів.

Під час відпочинку на пляжі можна прогулятися до місцевих пам’яток: храму божеств Квун Ям і Тинь Хау, у вівтаря якого місцеві рибалки ставлять ароматні палички і вішають стрічечки; старовинному маяку і мосту довголіття, прикрашеному дивовижними тваринами.

“Рипалс-бей” – шумне тусовочное місце з великою кількістю ресторанів і клубів. Відпочинок тут обійдеться дорожче, ніж у більшості інших районів Китаю. Місцевих жителів на пляжі трохи, в основному це іноземні туристи. У меню ресторанів – багато блюд з місцевих морепродуктів.

Корисна інформація яка вам згодиться

Адреса: Гонконг, пляж “Рипалс-бей”. Координати GPS : 22.236409; 114.196059.

З центрального району до пляжу ходять автобуси №№ 6, 6А, 6М, 6Х, 63, 73, 260, 973, дорога займає біля півгодини. Вхід вільний, але рятувальники працюють тільки з 9:00 до 18:00 і не круглий рік, а з початку весни до кінця осені.

  Популярні пам'ятки Тревизо (Італія), що подивитися в Тревизо© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap