10 +  Письмо редактору

Пяйянне: координати і фото, що подивитися і де знаходиться Пяйянне


Пяйянне Пяйянне (Фінляндія) – детальний опис, розташування, відгуки, фото і відео. вид на озеро пяйянне Вид на озеро Пяйянне озеро пяйянне, финляндия Озеро Пяйянне, Фінляндія пирс в муураме, озеро пяйянне Пірс в Муураме, озеро Пяйянне лебеди на озере пяйянне Лебеді на озері Пяйянне пирс в корпилахти, озеро пяйянне Пірс в Корпилахти, озеро Пяйянне

Друге за величиною озеро Фінляндії носить романтичну назву Пяйянне і включає скажені кубометри води, майже дві тисячі островів і місцями досягає в глибину 95 м. Зрозуміло, що водойма з таким розмахом просто не могла не притягнути уваги туристів і рибалк. Мало того, що озеро знаходиться на території однойменного національного парку, по його берегах розкидано маса старовинних міст, так ще і води Пяйянне виключно багаті рибою. Цікавий факт полягає в тому, що, незважаючи на статус самого глибоководного озера в країні, воно повністю замерзає з грудня по квітень. Ось вже де простір для любителів бігових лиж!

Великі міста на озері Пяйянне : Лахти, Сюсмя, Асиккала, Луханка, Муураме і Падасйоки.

Ще одна фішка Пяйянне – підземний акведук, який сполучає озеро із столицею країни Хельсінкі, тим самим забезпечуючи велике місто водою.

  П'ємонт, Італія - міста і райони, екскурсії, пам'ятки П'ємонту


Нарешті, Пяйянне – унікальна скарбниця для прихильників треккинга і походів : тут є і обривисті скелі, і піщані гряди, і затишні лагуни з невеликими островами. Для тих, хто вважає за краще відпочивати лінивіше, варто звернути увагу на один з мальовничих круїзів.

Круїзи

Круїз – кращий спосіб познайомитися з усіма красотами національного парку і озера Пяйянне. Що відкриваються під час плавання під ласкавим північним сонечком пейзажі здатні подарувати почуття відпочинку і зарядити силами на день вперед. До того ж, тривають такі круїзи зовсім недовго – буквально пару годин. Під час плавання можна зійти на берег в одному з найкрасивіших міст країни тисячі озер, або провести увесь шлях на воді, насолоджуючись природою і бликующей водною гладінню.

Пяйянне – унікальна скарбниця для прихильників треккинга і походів : тут є і обривисті скелі, і піщані гряди, і затишні лагуни з невеликими островами.

Круїзи проводяться тільки в теплу пору року, найбільш популярні маршрути здійснює пором M/S Elbatar, який курсує чотири рази в тиждень між Падасйоки і національним парком Пяйянне. Кожен вівторок це судно зупиняється у Вяаксю, а щочетверга – в Сюсмя. Крім того, з Сюсмя можна сісти на інший, не менш комфортний, плавзасіб Jenni – Maria II.

  Популярні пам'ятки Вітебська (Білорусія), що подивитися у Вітебську


Окрім круїзів, по Пяйянне проводять і водні екскурсії, наприклад, плавання від каналу Вяаксю через канал Калккинен до однойменного села. Вартість від 49 EUR, включений також обід на виноробні Пихамаа і повернення у Вяаксю на автобусі по мальовничому хребту Пулккиланхарью.

{{Ціни на|04|2016}

Координати

Озеро Пяйянне знаходиться на півдні Фінляндії, приблизно в 100 км на північ від столиці і в 80 км на схід від популярного аеропорту в Тампере. Дістатися до озера не складе труднощів: від аеропорту Хельсинки-Вантаа раз на годину курсують прямі автобуси до Лахти. Найближчий же/д вокзал знаходиться там же, він приймає потяги з Хельсінкі (в дорозі близько години) і Санкт-Петербургу (в дорозі 2,5 години).

За бажання дістатися до Пяйянне на автобусі варто купувати квиток до Лахти, а звідти пересідати на зручний рейс до потрібного курорту на озері – в Асиккалу, Падасйоки або Сюсмя.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap