10 +  Письмо редактору

Тури в Швецію: кращі ціни на путівки в Швецію


Тури в Швецію – це милування стриманою красою шведської природи, відвідування музеїв і пам’яток Стокгольма, катання по засніжених схилах Скандинавських гір, шведська Лапландія – один з останніх незайманих людиною куточків природи в Європі. Весна Березень 0…+3 °C Квітень +2…+8 °C Травень +6…+13 °C Літо Червень ідеально для екскурсій +10…+17 °C Липень кращий час для відпочинку на озерах +13…+20 °C Серпень +13…+19 °C Осінь Вересень +10…+15 °C Жовтень +6…+9 °C Листопад +3.+5 °C Зима Грудень початок гірськолижного сезону 0…+1 °C Січень – 2…- 1 °C Лютий – 2…0 °C

Активний відпочинок

Прихильники екологічного відпочинку залишаться задоволені шведською Лапландією – одним з останніх незайманих людиною куточків природи в Європі і подорожжю по Озерному краю. Любителі зимових видів спорту належним чином оцінять якість і різноманітність тутешніх гірськолижних трас. А для маленьких туристів на батьківщині Карлсона справжнє роздолля. Парки розваг “Лисеберг” в Гетеборге, “Гань Чапаралл” біля Вернамо, стилізований під Дикий Захід, сафарі-парк “Кольморден” і дитячий парк “Юнибаккен” в Стокгольмі з розпростертими обіймами чекають своїх юних гостей, але і дорослим там нудьгувати не доведеться.

  Ганновер 2019 - відпочинок, екскурсії, музеї, шопінг і пам'ятки Ганновера


Для прихильників рибного лову туроператори круглий рік пропонують програму “Риболовецький уїкенд”, що включає риболовлю на озерах Юксинген або Боркен. У серпні в Швецію варто їхати за раками, а в період з червня по вересень можна розраховувати на щедрий улов щуки, окуня, арктичного голеца, кумжі. Зазвичай у вартість туру окрім живлення і проживання входить моторний човен і послуги інструктора, а прекрасні пейзажі додаються абсолютно безкоштовно.

  • Які є тури по Фінляндії-Швеції-Норвегії

© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap