10 +  Письмо редактору

Тури в Хельсінкі на потягу – туризму


Тури в Хельсінкі на потягу Тури на потягу в Хельсінкі: міста, курорти, маршрути і пам’ятки. Що треба знати турах на потягу в Хельсінкі. Туроператори.

Життя, як відомо, не коштує на місці, межі між країнами стираються, організовувати подорожі стає все простіше, і ось вже не складає ніяких труднощів розбавити будні, що повторюються, новими враженнями і вибратися на вихідні за кордон. Найближча до нас північна столиця – Хельсінкі. Наші співвітчизники давно вже оцінили не лише якість відпочинку в цьому романтичному місті, але і зручність пересування : на потягу з Москви доїхати до Хельсінкі можна за 14 годин, а дорога з Санкт-Петербургу і зовсім займає 3,5 години. ж/д тури у фінську столицю спрощують і інші моменти, наприклад, проходження митного і паспортного контролю.

Наші співвітчизники давно вже оцінили не лише якість відпочинку в Хельсінкі, але і зручність пересування : на потягу з Москви доїхати до цього романтичного міста можна за 14 годин, а дорога з Санкт-Петербургу і зовсім займає 3,5 години.

  Тури у Бангкок - кращі варіанти відпочинку у Бангкоку


Потяги в Хельсінкі

З Росії в Хельсінкі курсують сучасні потяги, в яких є усе, щоб зробити вашу подорож максимально приємною. Петербурзьким туристам найзручніше скористатися послугами швидкісного потягу “Алегро”, який щодня вирушає по маршруту Санкт-Петербург – Хельсінкі. У продажу є квитки першого і другого класів, а також місця для мандрівників з домашніми тваринами.

До послуг москвичів і гостей столиці – нічний потяг “Лев Толстой” з маршрутом Москва – Хельсінкі, він щодня вирушає з Ленінградського вокзалу і слідує до фінської столиці із зупинками в Петербурзі (Ладозький вокзал), а також у Виборзі, Вайниккале, Коуволе, Лахти і інших містах. Окрім звичайних вагонів, до складу цього потягу входять особливо комфортабельні вагони і вагон-гараж, для тих, хто вирушає у Фінляндію зі своїм автомобілем.

Комбіновані тури в Хельсінкі на потягу

Дуже пізнавальні і захоплюючі тури з відвідуванням декількох міст, варіантів таких подорожей – вагон і маленький візок : “Хельсінкі – Тампере”, “Хельсінкі – Турку”, “Хельсінкі – Стокгольм”, “Хельсінкі – Порвоо”, “Хельсінкі – Турку – Порвоо”, “Перше знайомство: Копенгаген, Стокгольм, Хельсінкі”. На туриста лягає непросте завдання ознайомитися з їх детальними програмами і вибрати найцікавіший варіант за смаком і гаманцю.

  Музеї Франкфурту, список найпопулярніших музеїв Франкфурту


Кращі напрями для подорожей на потягу

Усі статті про залізничні тури на “Тонкощах”

  • По Росії: з Москви і з Санкт-Петербургу, в Казань, на Відень
  • Німеччина
  • Польща
  • Естонія ( Францію : Чехія: Швейцарія

Залізничних турів

  • Залізничні тури – короткий лікнеп
  • Які бувають тури по Європі
  • Куди поїхати на морі на потягу
  • Найзнаменитіші залізничні маршрути у світі і найпопулярніші напрями
  • Екскурсійні тури на потягу
  • FAQ про залізничні тури

© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap