10 +  Письмо редактору

Вилла Алоизи : опис, історія, пам’ятки, точна адреса


Вилла Алоизи Вилла Алоизи (Абхазія) – опис, історія, розташування. Точна адреса, телефон, веб-сайт. Відгуки туристів, фото і відео.

Будівлі відбивають епохи, в які вони були побудовані, і біля кожного будинку є своя індивідуальна особа. Неповторний вид відкриває кожному Сухумі, що відвідало, вілла Алоизи, зведена на горі Чернявской. Звідси погляду з’являються захоплюючі види на панораму усього міста. Зараз особняк став символом столиці Абхазії, він є присутнім в усіх путівниках для туристів, а для місцевих жителів це один з наймальовничіших архітектурних пам’ятників міста.

Вилла Алоизи була побудована в 1896 р. і належала полковникові М. А. Де Симону – замначальнику військового округу Сухумі. Будівля нічим примітним не виділялася на тлі інших особняків, але стала відомою завдяки Иокаиму Алоизи, що купило віллу після смерті полковника. Алоизи був багатим купцем, займався шовківництвом, тримав в місті готель і театр. Новий хазяїн не пожалів грошей на облаштування свого дому. Для цього запросили кращого архітектора Сухума – Олександра Синицына, який перебудував особняк до невпізнання.

  Популярні пам'ятки Новосибірська (), що подивитися в Новосибірську


Скромна вілла перетворилася на фешенебельний палац з численними коридорами, прикрашеними головами різних тварин, величною куполовидною вежею, стрілчастими вікнами, багатою ліпниною, кам’яними левами біля воріт і фонтаном в саду у вигляді Купідона.

У архітектурі палацу поєднуються відразу декілька стилів: модерн, готика, мавританський і псевдоросійський. За радянських часів особняк націоналізували і перетворили на звичайний комунальний будинок. У 2011 р. місцевою владою вирішено було почати реставрацію цього архітектурного шедевра. Кожен елемент будівлі відтворюється по первинному виду, щоб повернути ту пишність і витонченість столітньої давності.

Корисна інформація яка вам згодиться

Адреса: Сухумі, вул. Гулиа, 1.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap