10 +  Письмо редактору

Фонтан “Пори року” опис, фото – Росія – Урал: Тюмень


фонтан «времена года»
Фото: Фонтан “Пори року”

Фото і опис

Фонтан “Пори року” розташовується в самому центрі міста на території відомого Кольорового бульвару, між вулицями Орджонікідзе, Ленина, Першотравневою і Герцена. Фонтан був створений кращими майстрами художнього фонду Єкатеринбургу і по своїх розмірах є найбільшим в місті. Фонтани, створені цим підприємством, – це досить складні гідротехнічні споруди, які вимагають професійного підходу на усіх рівнях проектування і будівництва.

Робота над зведенням фонтану “Пори року” почалася восени 2005 року. Він є величезним шатром, усередині якого встановлені чотири статуї дівчат, що взялися за руки. Бронзові фігури дівчат символізують зиму, весну, літо і осінь.

Композиція “Пори року” виглядає дуже незвично – вона зроблена з каменю, бронзи і різноколірного скла. Особливо красивий фонтан вечірньої пори, коли тут влаштовується світломузичне шоу. Фонтан регулярно міняє натиск водяних струменів під музику, перемигуючись різноколірними вогнями, кожного разу створюючи відчуття свята.

Тюменський фонтан “Пори року” – улюблене місце зустрічей жителів і гостей міста. Тривала практика установки фонтанів показала необхідність в створенні подібних комплексів з води, монументально-декоративної композиції і архітектурно-художнього освітлення. Такий сучасний фонтан є гордістю і відмітною особливістю міста Тюмені.

  Сквер сибірських кішок опис, фото - Росія - Урал: Тюмень© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap