10 +  Письмо редактору

Пам’ятки Узбекистану


Пам’ятці Узбекистану – прадавній колисці Центральної Азії.

Пам’ятки Узбекистану

Країна ісламської релігії – Узбекистан з радістю відкриває двері для мандрівників. Тут подорожні знайдуть заспокоєння і притулок для своєї бунтуючої душі. У Узбекистан не потрібно віза, тому поїхати сюди не представляє ніякої праці для жителів Росії. Можна навіть не планувати поїздку заздалегідь, а воднораз кинути усе, купити авіа квитки Узбекистан і поїхати в цю прекрасну країну.

Як і багато що в східній релігії і філософії, архітектура Узбекистану по істині пронизана величчю і відгомонами минулих віків. Східні архітектори невпинно захоплювали своїми будівлями – шикарними замками, вулицями, храмами і багатьма іншими творіннями, спорудженими руками справжніх майстрів. У древній час через Узбекистан проходив Великий Шовковий шлях, і подорожуючі торговці не втомлювалися дивуватися красотами Самарканду, Бухари і інших міст Узбекистану.

Узбекистан просто криниця історії, адже на його території розташовуються зараз більше чотирьох тисяч історичних і культурних пам’ятників.

У Узбекистані дуже багато прекрасних храмів і мечетей, адже це країна східна, релігії тут відводиться особливе значення.

  Узбецька авіакомпанія зважуватиме пасажирів


Краще всього, якщо ви зумієте відвідати не лише столицю Узбекистану – Ташкент, але і інші його міста – старовинний Самарканд, Бухару і інші. Адже кожне місто цікаве по своїй, кожен багатий приголомшливими пам’ятками і культурною спадщиною.

Наприклад, Бухара оповита прадавньою мусульманською легендою – світло на мусульманським містам дає небо, тобто він падає зверху вниз, і тільки лише від Бухари він йде вгору. Виходить, що світло дає саме місто, а це саме по собі вже з розряду містичного і священного.

У Самарканді ви познайомитеся з прекрасним стилем глазурованого облицювання. Усі будівлі в цьому місті вражають своїми декоративними візерунками, простих будівель ви тут просто не зустрінете, кожне з них – произведение архітектурного мистецтва.

Одна з легенд свідчить, що син Ноя – Шем побудував місто Хива, одне з самих прекрасних міст сучасного Узбекистану. Тут змішано багато різних епох і народних культур, старовинні будівлі і вулиці справляють незабутнє враження.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap