10 +  Письмо редактору

Фурно-Сен-Мишель (Fourneau Saint – Michel) опис, фото – Бельгія: Валлония


фурно-сен-мишель
Фото: Фурно-Сен-Мишель

Фото і опис

Фурно-Сен-Мишель – це музей просто неба у бельгійському місті Сент-Юбер, розташованому між лісистих пагорбів в зеленій долині річки Масблетт в провінції Люксембург у Валлонии. Музей сформувався навколо старої підсобної будівлі абатства Сент-Юбер. Сюди було перенесено багато сільських будов XIX століття з області, яка знаходиться на південь від річок Маас і Самбра. Фурно-Сен-Мишель можна знайти недалеко від селенію Авенн.

У 1771 році останній настоятель монастиря Сент-Юбер Ніколя Спирлет встановив на увіреній йому території доменну піч. Після французької революції настоятель біг, а церковне майно було конфісковане і виставлене на торги. Піч, що справно пропрацювала до 1942 року, придбав промисловець Леопольд Зуд. Ця єдина доменна піч XVIII століття, що залишилася, в регіоні зараз є частиною Музею заліза і металургії. Її відремонтували під керівництвом історика і археолога з Королівського музею мистецтва і історії у Брюсселі Віллі Лассанса.

На мальовничих зелених полях перед лісом знаходиться ще один музей, присвячений сільському побуту у Валлонии. Тут зібрані близько 50 будинків і будівель самого різного призначення (ферма, кузня, школа і т. д.), побудованих в XIX столітті. Будови були реконструйовані, а їх інтер’єри оновлені. У будинках можна побачити справжні меблі позаминулого століття і предмети домашнього ужитку. Співробітники музею, одягнувшись в старовинні костюми, показують гостям, як випікати хліб, працювати в кузні, вишивати, ткати, доглядати за тваринами.

  Замок Вев (Chateau de Veves) опис, фото - Бельгія: Валлония


З Сент-Юбера у Фурно-Сен-Мишель був перенесений Музей художника Пьера-Жозефа Редуте – автора найкрасивіших ботанічних акварелей.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap