10 +  Письмо редактору

Палац примасов (Palac Prymasowski) опис, фото – Польща: Варшава


дворец примасов
Фото: Палац примасов

Фото і опис

Палац примасов – історичний палац, розташований на Сенаторській вулиці у Варшаві. Будівництво палацу почалося в 1593 році за ініціативою єпископа Плоцька Войцеха Барановского. Під час нашестя шведів в 1655-1657 роках палац був зруйнований, а архітектор Джозеф Фонтана був найнятий для реконструкції. Ще раз резиденція постраждала від саксів, волохів і козаків в 1704 році.

До 1795 року палац служив будинком предстоятеля Польщі. Будівля була поступово розширена за проектом архітектора Тильмана Гамерена. У першій половині 18 віків палац був перебудований в стилі рококо для предстоятеля Ігнатія Адама Коморовского. У 1777-1786 роках палац знову був змінений – домінуючим стилем стала класика. Основна частина будівлі була розширена за рахунок бічних крил з павільйонами. Керували перебудовою архітектори Крістіан Камсетцер і Шимон Богумил Цуг.

З 18 століття палац служив для різних цілей, в нім розташовувалися численні установи. У міжвійськовий період тут розміщувалося Міністерство сільського господарства. Під час Другої світової війни будівля була зруйнована, відновні роботи почалися після 1945 року. Потім він служив міською адміністрацією, в палаці проводилися цивільні весілля. Сьогодні у будівлі палацу знаходяться офіси різних компаній, а історичні зали використовуються для конференцій і виставок.

  Театральна площа (Plac Teatralny) опис, фото - Польща: Варшава© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap